بیمه پارسیان

صدور بیمه های عمروسرمایه گذاری , اشخاص,اموال,مسئولیت,مهندسی

بیمه عمر و سرمایه گذاری بیمه پارسیان

بیمه عمر و سرمایه گذاری بیمه پارسیان


آيا تا بحال براي تامين مالي ايام بازنشستگي فكر كرده‌ايد؟ آيا مايل نيستيد علاوه بر حقوق بازنسشتگي و پاداشهاي پايان خدمت، سرمايه يا مستمري به عنوان مكمل آن داشته باشيد؟ براي تامين آتيه فرزندانتان و فراهم آوردن سرمايه‌اي مناسب براي آنان چه برنامه‌اي داريد؟

براي كاهش تبعات ناگوار حوادث و اتفاقات چه برنامه‌اي داريد؟ آيا مي‌دانيد درمان بيماريهاي صعب العلاج چه مخارج سنگيني دارد؟

قطعا بارها به اين موضوعات فكر كرده‌ايد و معمولا تلاش مي‌كنيد تا با پس‌انداز مبالغ مختلف، پشتوانه مالي مناسبي براي خود و خانواده فراهم كنيد اما همواره نگران آن هستيد كه با وجود تورم ارزش پس‌اندازها كاهش خواهد يافت. براي حفظ ارزش پس‌اندازهاي خود چه راه‌حلي داريد؟

بيمه عمر و سرمايه‌گذاري پارسيان اين امكان را براي شما فراهم آورده است كه با پس‌انداز مبالغ اندك، ضمن استفاده از پوشش‌هاي بيمه‌اي و كاهش تبعات سنگين حوادث و اتفاقات ناگوار زندگي، امكان سرمايه‌گذاري حق‌بيمه‌هاي پرداختي فراهم  گردد تا بدين ترتيب ضمن حفظ قدرت خريد پس‌اندازها، سرمايه‌اي مطمئن و مناسب براي استفاده شما و يا ديگر اعضاي خانواده تشكيل گردد.

ضمنا بيمه پارسيان آمادگي خود را جهت مذاكره و ارائه بيمه عمروسرمايه‌گذاري به عنوان محصول ممتاز خود به بصورت جمعي به كاركنان سازمانها اعلام مي‌دارد. انعقاد قرارداد بصورت جمعي داراي مزايا و تخفيفات خاصي است كه براي اطلاع از اين مزايا مي‌توانيد با این نمایندگی تماس حاصل فرماييد.

بيمه عمروسرمايه‌گذاري چيست؟

شما بر پايه نيازهاي خود و خانواده، در ابتدا، ميزان سرمايه لازم براي پوشش خطر فوت را انتخاب مي‌كنيد و با توجه به  توان مالي خود، مبالغ حق بيمه و نحوه پرداخت آن را برمي‌گزينيد. حق بيمه‌هاي پرداختي شما پس از كسر حق بيمه لازم براي پوشش فوت و پوششهاي اضافي، به اندوخته سرمايه‌گذاري شما افزوده مي‌شود.

بيمه پارسيان حق بيمه‌هاي پرداختي شما را با اختصاص نرخ سود تضميني در اندوخته‌هاي شما انباشته مي‌نمايد. اين اندوخته، طي سالهاي بعد با افزوده شدن حق بيمه‌ها و سود آنها، افزايش يافته و پس‌اندازي مطمئن براي رفع نيازهاي احتمالي و برنامه‌هاي آينده شما خواهد بود.

در پايان مدت بيمه، موجودي اندوخته سرمايه‌گذاري و سود آن به اضافه مبالغ اضافي سود مشاركت در منافع به شما پرداخت مي‌شود. در صورت فوت شما در خلال مدت بيمه نيز، سرمايه تعيين شده به علاوه موجودي اندوخته سرمايه‌گذاري در هر زمان به بازماندگان يا افرادي كه قبلا تعيين كرده‌ايد، پرداخت خواهد شد.

v      مزاياي متعدد اين بيمه‌نامه براي شما:

·    بهره‌مندي از پوشش‌هاي بيمه‌اي از بدو تولد

·    استفاده از مزاياي بيمه‌نامه براي 5 تا 30 سال

·    تعيين حق‌بيمه، نحوه پرداخت آن و سرمايه بيمه‌اي به انتخاب شما:

 

نحوه پرداخت حق‌بيمه

ماهانه

سه‌ماهه

شش‌ماهه

سالانه

حداقل حق‌بيمه (ريال)

300,000

750,000

1,200,000

2,000,000

 

·    تخصيص سود تضميني سالانه 15% بصورت روزشمار به اندوخته سرمايه‌گذاري

·    بهره‌مندي از سود مشاركت در منافع: علاوه بر اعطاي سود تضميني به حق‌بيمه‌هاي شما، ما در شركت بيمه پارسيان با توان سرمايه‌گذاري بالا و به كارگيري كارشناسان مجرب در اين امر شما را در حداقل 85% منافع مازاد بر سود تضميني حاصل از سرمايه‌گذاريهاي انجام شده سهيم مي‌كنيم. لازم به ذكر است میزان بازدهی سرمایه‌گذاری‌های انجام شده شرکت پارسیان از محل ذخایر بیمه‌نامه‌های عمر در سال 1388، برابر با 24% بوده است.

·    ميزان حق بيمه و سرمايه بيمه‌اي به انتخاب شما مي‌تواند:

-     ثابت باقي بماند.

-     براي كاهش اثرات تورمي، سالانه با نرخ منظمي افزايش يابد.

-     در طول قرارداد منطبق با شرايط اقتصادي و مالي شما افزايش يا كاهش يابد.

 

v      استفاده از موجودي اندوخته بيمه‌نامه از انتهاي سال دوم:

·    امكان برداشت از اندوخته بيمه‌نامه براي رفع بخشي از نيازهاي مالي

زمان برداشت از اندوخته

از انتهاي سال دوم

از انتهاي سال ششم

حداكثر ميزان برداشت

تا 50% ارزش اندوخته

تا 90% ارزش اندوخته

·    دريافت وام، بدون ضامن و وثيقه از بيمه پارسيان تا سقف 90% ارزش بازخريدي بيمه‌نامه

 

v      ديگر پوششهاي اين بيمه‌نامه عبارتند از:

·    كمك هزينه درماني براي انواع سرطانها، سكته قلبي و مغزي، عمل باز قلب و پيوند اعضاي اصلي بدن تا سقف 200 ميليون ريال

·    دريافت سرمايه تا 4برابر سرمايه اصلي قرارداد درصورت فوت براثرحادثه

·    ادامه پوشش بيمه‌اي در صورت ازکارافتادگي و معافيت از پرداخت حق‌بيمه پوشش ها و هزينه ها

 

v      مزاياي منحصربفرد بيمه عمروسرمايه‌گذاري پارسيان عبارتند از:

·    محاسبه سود به صورت روزشمار

در اين حالت در هر زمان از سال بيمه‌اي كه بيمه‌نامه به دليل بازخريد يا فوت اتمام يابد، سود اندوخته سرمايه‌گذاري و پرداختهاي در خلال آن سال به صورت روز شمار به اندوخته اختصاص يافته و به استفاده‌كنندگان پرداخت مي‌گردد. لازم به ذكر است كه عدم پرداخت سود روز شمار به موجودي اندوخته باعث مي‌شود كه استفاده‌كنندگان به طور متوسط از 10% منافع اندوخته محروم گردند كه اين امر در بيمه‌نامه عمروسرمايه‌گذاري پارسيان پوشش داده شده است.

 

·    دريافت سود تشويقي در صورت پرداخت حق‌بيمه زودتر از تاريخ سررسيد

در اين حالت در صورتي که حق بيمه قبل از سر رسيد پرداخت شود, علاوه بر سود تضميني به نسبت روزهايي که حق بيمه زودتر واريز شده سود بيشتري پرداخت خواهد شد.

 

·    عدم وجود جريمه ديركرد در پرداخت حق‌بيمه

در صورتي که حق‌بيمه‌ها ديرتر از سررسيد پرداخت گردد، از همان روزي که پرداخت صورت گرفته به حق بيمه سود تعلق خواهد گرفت و جريمه‌اي بابت ديركرد تعلق نخواهد گرفت. به علاوه تا زماني كه بيمه‌نامه داراي ذخيره است پوششهاي فوت و اضافي به قوت خود باقي خواهند بود و بيمه‌گذار مي‌تواند اقساط خود را ادامه دهد.

 

·    امكان تغيير تمام شرايط بيمه‌نامه از جمله ميزان و نحوه پرداخت، پوششهاي بيمه‌اي، ... در حين قرارداد

·    عدم تعليق بيمه‌نامه در صورت تاخير در پرداخت حق بيمه و داشتن ارزش بازخريدي

 

v      برخي از  معافيتهاي ناشي از خريد اين بيمه‌نامه:

·    معافيت سرمايه دريافتي از پرداخت ماليات بر درآمد

·    معافيت از قوانين انحصار وراثت

·    مصون بودن سرمايه بيمه از ادعاي طلبكاران
+ نوشته شده در  یکشنبه 12 دی1389ساعت 2:46 بعد از ظهر  توسط نوری نسب  | 

مزيت هاي سرمايه گذاري در بيمه عمر نسبت به بانك

مزيت هاي سرمايه گذاري در بيمه نسبت به بانك


اگر در یک دوره كوتاه مدت سپرده بانكي داراي سود بيشتري نسبت به بيمه‌نامه عمرو سرمايه‌گذاري باشد اما قطعا در يك دوره بلندمدت مزاياي بيمه‌هاي عمربه مراتب بيشتر است . ضمن آنكه سپرده‌هاي بانكي ابزاري براي جذب نقدينگي و وجوه در دست مردم است كه نسبتا رقم قابل توجهي است اما بيمه‌هاي عمر با پرداخت اقساط خريداري مي‌شود كه با سپردن آن اقساط در بانك‌ها سود قابل ملاظه‌اي پرداخت نمي‌شود.
همچنين مهم‌تر از همه اين نكات اينكه، در بيمه‌هاي عمر و سرمايه‌گذاري تمام خطراتي كه بيمه‌گذار را تهديد مي‌كند تحت پوشش قراردارد و تمام آسيب‌هاي پس از آن براي خانواده بيمه‌گذار توسط بيمه جبران مي‌شود كه هيچ‌يك از سپرده‌هاي بانكي چنين ويژگي‌هايي ندارند.

در يك ديد كلي شايد سپرده‌هاي بانكي زير يك سال در مقايسه با بيمه‌هاي عمر سود بيشتري داشته باشند اما در بلند مدت كفه ترازو به نفع بيمه‌گذاران عمر سنگين‌تر است. در دنيا نيز مدت سپرده‌هاي بانكي به ندرت بيش از يك سال است و اكثر افراد به جاي سپرده‌هاي بلندمدت بانكي اقدام به خريد بيمه‌هاي عمر مي‌كنند.

جا دارد از بيمه مركزي به ويژه شوراي عالي بيمه درخواست شود تا دست شركت‌هاي بيمه را براي تعيين نرخ سود بيمه‌هاي عمر و سرمايه‌گذاري باز گذارد تا آنها با توجه به ظرفيت‌هاي خود اين نرخ را تعيين كنند. قطعا نرخ رقابتي بيمه‌هاي عمر انگيزه بيشتري در خريداران ايجاد خواهد كرد.

 

+ نوشته شده در  یکشنبه 19 دی1389ساعت 5:55 بعد از ظهر  توسط نوری نسب  | 

بیمه گروهی عمر و سرمایه گذاری

بیمه گروهی عمر و سرمایه گذاری

بيمه پارسيان با هدف امكان سرمايه گذاري براي كاركنان سازمانها متناسب با ميزان حقوق دريافتي آنها اجراي طرح فروش جمعي بيمه عمروسرمايه گذاري را آغاز كرده است.

در اين طرح كه با همكاري سازمانها انجام مي شود علاوه برمزایای بیمه عمر و سرمایه گذار تسهيلات ديگري نيز درنظر گرفته شده است.

 

طرح فروش جمعي چيست؟

در اين طرح پس از موافقت سازمان و همچنين خريد بيمه نامه عمروسرمايه گذاري توسط كاركنان، سازمان مربوطه حق بيمه هاي قابل پرداخت را باتوجه به نوع پرداخت انتخاب شده در بيمه نامه هاي صادره از حقوق بيمه گذاران كسر كرده و به حساب بيمه پارسيان واريز مي كند. در اين طرح هريك از كاركنان سازمان مي توانند باتوجه به توانايي خود، شرايط بيمه نامه را تعيين كند و تنها تفاوت آن نحوه پرداخت مبالغ حق بيمه است كه در آن سازمانها با كسر ميزان حق بيمه هريك از بيمه گذاران از حقوق آنها، مجموع حق بيمه را بصورت يكجا پرداخت مي كند. باتوجه به اينكه تعداد بيمه ها در هر شركت بيش از 50نفر خواهد بود و مبلغ حق بيمه بصورت يكجا و با تضمين سازمان دريافت مي شود، شركت بيمه پارسيان نيز تسهيلات ويژه اي براي سازمانهايي كه در اين طرح مشاركت نمايند درنظر گرفته شده است.

 

ويژگيهاي طرح فروش جمعي

-     انعطاف پذيري در انعقاد قرارداد: براي هريك از كاركنان بيمه نامه مجزا صادر مي شود، بنا براين امكان انتخاب شرايط مختلف بيمه نامه شامل حق بيمه موردنظر و نوع پرداخت آن، سرمايه فوت، پوششهاي اضافي و ذينفع هاي بيمه نامه همانند فروش انفرادي بيمه نامه وجود دارد.

-     نحوه پرداخت حق بيمه ها: در اين طرح سازمان مربوطه متعهد مي گردد با كسر حق بيمه ها از حقوق يا دريافتي كاركنان مجموع حق بيمه هاي كاركنان تحت پوشش خود را يكجا پرداخت نمايد.

-     حداقل تعداد بيمه نامه ها: براي اجراي اين طرح تعداد بيمه نامه هاي صادره حداقل 50 عدد مي باشد. اين تعداد بيمه نامه مي تواند براي كاركنان سازمان و اعضاي درجه اول خانواده آنها باشد.

-          حداقل حق بيمه دريافتي: حداقل حق بيمه ماهانه 200.000ريال است

-          حداقل سرمايه بيمه نامه: 30.000.000 ريال

 

مزاياي منحصربفرد طرح فروش جمعي

-     3%تخفيف علي الحساب: با وصول حق بيمه به صورت كسر از حقوق،  3% حق بيمه به عنوان تخفيف از محل هزينه‌هاي وصول به سازمان مذكور پرداخت خواهد شد تا در صورت صلاحديد به عنوان بخشي از حق‌بيمه‌ها از طرف سازمان به كاركنان تعلق گيرد.

-          عدم جريمه ديركرد پرداخت حق بيمه ها

-          پرداخت سود روزشمار به موجودي اندوخته

-          تخفيف از ساير رشته‌ها

-          امکان ادامه بيمه‌نامه به صورت انفرادي در صورت تغيير شغل يا خروج کارکنان از سازمان به هر علت
+ نوشته شده در  یکشنبه 12 دی1389ساعت 3:6 بعد از ظهر  توسط نوری نسب  | 

كسب بازده 24% از سرمايه‌گذاري ذخاير بيمه‌هاي عمر و اعطاي سود مشاركت در منافع

كسب بازده 24% از سرمايه‌گذاري ذخاير بيمه‌هاي عمر و اعطاي سود مشاركت در منافع

 

با كمال افتخار به اطلاع‌ كليه بيمه‌گذاران گرامي بيمه‌هاي عمر مي‌رساند كه نرخ سود حاصل از سرمايه‌گذاري اندوخته بيمه‌هاي عمر شركت بيمه پارسيان در سال 1388، برابر با 24% بوده است كه بالاترين نرخ سود در صنعت بيمه مي‌باشد.

لذا بيمه پارسيان در اجراي مواد 16 و 22 آيين‌نامه شماره 13 مصوب شوراي عالي بيمه و عمل به تعهدات موضوع بيمه‌نامه‌هاي عمر، سود مشاركت در منافع (مازاد بر 15%) بيمه‌هاي عمر صادره، منتهي به سال مالي 1388 را به حساب بيمه‌نامه ايشان منظور مي‌نمايد. مطابق ضوابط قانوني مربوطه، سود مشاركت در منافع برابر 85% سود مازاد بر نرخ تضميني 15% خواهد بود كه مطابق ماده 39 آيين‌نامه با احتساب سهم بيمه مركزي جمهوري اسلامي به حساب بيمه‌گذاران محترم منظور خواهد شد.

بيمه‌گذاران محترم دارنده بيمه‌نامه‌هاي مشروحه ذيل به نسبت اندوخته بيمه‌نامه خود از سود مشاركت در منافع برخوردار خواهند شد:

·         بيمه عمروسرمايه‌گذاري

·         بيمه عمروپس‌انداز (طرحهاي ثابت و افزايشي)

·         بيمه عمر با برگشت حق‌بيمه (طرحهاي ثابت و افزايشي)

ميزان قطعي سود مشاركت پس از تقسيم، در گزارش صورت وضعيت ساليانه بيمه‌نامه منعكس و به نحو مقتضي به اطلاع بيمه‌گذاران عزيز خواهد رسيد.

+ نوشته شده در  دوشنبه 6 دی1389ساعت 12:14 بعد از ظهر  توسط نوری نسب  | 

معافيت بیمه‌هاي عمرواتکایی ازپرداخت مالیات برارزش افزوده

05/10/1389-معافيت بیمه‌هاي عمرواتکایی ازپرداخت مالیات برارزش افزوده
(منبع:دنياي اقتصاد)
معافيت بیمه‌هاي عمرواتکایی ازپرداخت مالیات برارزش افزوده

حق بيمه‌ها پس از هدفمندسازي افزايش نمي‌يابد

رییس کل بیمه مرکزی گفت: صنعت بیمه ازپرداخت مالیات برارزش افزوده برای بیمه‌هاي عمرو واگذاری‌هاي اتکایی به زودی معاف مي‌شود.

دکترفرشباف ماهریان با بیان اینکه بحث مالیات برارزش افزوده یکی از مواردی بود که در نشست هم‌اندیشی سندیکای بیمه گران با شورای‌عالی بیمه و هیات عامل بیمه مرکزی مطرح شد، افزود: بیمه‌هاي عمر همانند حساب‌هاي بانکی جنبه پس اندازی دارند و ازمالیات معاف هستند؛ همچنین واگذاری اتکایی توزیع ریسک است و عملیاتی برای سوددهی نیست.
وی با یادآوری اینکه واگذاری 25 و 50درصدی اتکایی اجباری شرکت‌ها به بیمه مرکزی ایران جنبه تجارت ندارد، افزود: پس ازبرگزاری جلسات متعدد، وزارت اموراقتصادی و دارایی و سازمان امورمالیاتی این معافیت را پذیرفتند وهفته آینده این موضوع تعیین تکلیف مي‌شود.
فرشباف با تاکید برتاثیرگذاری جلسه مشترک اعضای سندیکای بیمه‌گران با شورای‌عالی بیمه و هیات عامل بیمه مرکزی گفت: به منظور پاسخگویی به خواسته صنعت بیمه مبنی برتوجه شورای‌عالی بیمه به جایگاه بخش خصوصی درزمان تصویب آیین‌نامه‌ها، شورای‌عالی بیمه درجلسه خود که قبل از نشست هم اندیشی برگزار شد، تصویب کرد تا با تشکیل یک کمیسیون تخصصی از نظرات کارشناسان و اعضای سندیکای بیمه‌گران قبل از تصویب آیین‌نامه‌ها در شورای‌عالی بیمه استفاده شود.
رییس شورای‌عالی بیمه ادامه داد: هیات‌عامل بیمه مرکزی همچنین ازشرکت‌هاي بیمه خواست تا در واریز سهم 10 درصدی وزارت بهداشت و نیروی انتظامی از حق بیمه‌هاي شخص ثالث سرعت عمل داشته و در راستای جلب رضایت بیشترمشتریان کوشا باشند.
افزایش کارمزد اتکایی
مدیرعامل بیمه ایران نیزدررابطه با نشست مشترک مسوولان صنعت بیمه کشور گفت: دراین جلسه با بررسی مسائل روزصنعت بیمه تصمیم گرفته شد تا با اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها حتی المقدوراز افزایش نرخ حق بیمه‌ها جلوگیری شود. سهامیان مقدم درپاسخ به دنیای‌اقتصاد مبنی براینکه «از دید جناب‌عالی با توجه به نقش سه وجهی مدیرعامل بیمه ایران، عضوی از شورای‌عالی بیمه و رییس شورای عمومی سندیکای بیمه‌گران، فرصت‌ها و چالش‌هاي صنعت بیمه کدام مسائل هستند؟» گفت: دستور جلسه مدیران عامل شرکت‌هاي بیمه بررسی راهکارهای توسعه بازاردر راستای افزایش ضریب نفوذ بیمه درکشورو همچنین احصاء چالش‌هاي میان شرکت‌هاي بیمه با بیمه مرکزی بود.
وی با اشاره به هزینه‌هاي عملیات بیمه‌گری درشرکت‌هاي بیمه یادآور شد: کارمزدی که بیمه مرکزی برای واگذاری 25درصدی اتکایی اجباری به شرکت‌ها مي‌پردازد از هزینه‌هاي صدور هم کمتراست. رییس شورای عمومی سندیکای بیمه گران با بیان اینکه بیمه گران علاوه برپرداخت هزینه‌هاي صدور به نمایندگان کارمزد مي‌پردازند که جمع کل هزینه‌ها از میزان کارمزدی که از بیمه مرکزی ایران برای واگذاری اتکایی اجباری مي‌گیرد، کمتر است.
وي خاطرنشان کرد: درپی درخواست سندیکای بیمه گران برای منطقی شدن میزان کارمزد واگذاری اتکایی اجباری به بیمه مرکزی ایران مقرر شد تا با تشکیل کارگروهی این موضوع بررسی و اصلاحات انجام شود. وی دراین رابطه گفت: شورای‌عالی بیمه مي‌تواند با دستورالعمل جدیدی کارمزد واگذاری اتکایی اجباری را افزایش دهد. به گفته مدیرعامل بیمه ایران مدیریت ریسک و ارزیابی براساس علم آکچوئری از دیگر موضوعات مورد بحث در جلسه فوق بود.
+ نوشته شده در  دوشنبه 6 دی1389ساعت 12:4 بعد از ظهر  توسط نوری نسب  | 

بيمه پارسيان به عنوان برترین واحد پیشرو سال 89 برگزيده شد

در باشکوه‌ترين جشن سالانه صنعت و کار‌آفريني  کشور؛

بيمه پارسيان به عنوان برترین واحد پیشرو سال 89 برگزيده شد

شركت بيمه پارسيان در ششمين جشنواره قهرمانان صنعت جمهوري اسلامي ايران که از آن به عنوان باشکوه‌ترين جشن سالانه صنعت و کار‌آفريني کشور ياد مي‌شود، به عنوان يكي از برترین واحدهاي پیشرو سال 1389 برگزيده شد.

به گزارش روابط‌عمومي بيمه پارسيان ششمين جشنواره قهرمانان صنعت، يکم آذرماه سال جاري در مرکز همايش‌هاي بين‌المللي صدا و سيما به همت گروه مطالعاتی هوشمند تدبير برگزار شد و طي آن تندیس زرین و لوح سپاس اين جشنواره از سوی وزیر صنایع به حسين كريم‌خان‌زند، مديرعامل بيمه پارسيان به خاطر احراز برترين واحد پيشرو سال 1389 اهدا شد.

گفتني است در اين جشنواره علاوه بر علي اكبر محرابيان وزير صنايع، سيد محمدحسن ابوترابي نايب رييس مجلس شوراي اسلامي و جمع كثيري از صنعتگران و كارآفرينان در آن حضور داشتند، شركت بيمه پارسيان به عنوان اولين و تنها شركت بيمه كشور در بين 10 واحد برتر و پیشرو اقتصاد ایران قرار گرفت.

 
+ نوشته شده در  دوشنبه 6 دی1389ساعت 11:39 قبل از ظهر  توسط نوری نسب  |